linia

O nas

Zwierzęta zawsze uczestniczyły w życiu naszej rodziny.
Nasza córka Patrycja dobrze czuła się w ich towarzystwie i była bardzo delikatna w kontaktach z nimi.
Bardzo chciała mieć swojego psa. Lubiła oglądac programy przyrodnicze, w których tematem przewodnim
były psie treningi, wystawy oraz pokazy umiejętności czworonogów.
Nadszedł czas, w którym podjęliśmy decyzję o kupnie wymarzonego psa.
Tak też się stało i w naszym domu zamieszkała suczka rasy Duży Szwajcarski Pies Pasterski. Zainteresowani tą rasą byliśmy od dawna.
Teraz możemy śmiało powiedzieć, że zakup Dużego Szwajcara był strzałem w dziesiątkę. Jej wspaniałą osobowość oraz to jakim pięknym jest psem możemy obserwować każdego dnia.
Berenika zawładnęła naszymi sercami od pierwszego spotkania. Patrycja uszczęśliwiona posiadaniem Bereniki bardzo chciała pokazac ją na wystawie.
Tak też się stało, ku uciesze hodowczyni Bereniki Basi Wierzbickiej. Ona bardzo mocno wierzyła i wierzy w sukces obu dziewczyn.     Był to też doskonała okazja do spotkania braci Bereniki oraz poznania wielu wspaniałych ludzi. Z kilkoma z nich pozostajemy w przyjaźni i wspieramy się wzajemnie nie tylko w życiu wystawowym, ale także codziennym.
Pierwsze sukcesy Bereniki na ringu zaowocowały kolejnymi wystawami.
Berenika w duecie z Patrycją prawie z każdej wystawy wracała ze złotym medalem. My, rodzice Patrycji również pomagamy w przygotowaniach do wystaw i gorąco im kibicujemy.
Odkąd mamy Berenikę nasze życie zmieniło się na lepsze. Mieszka z nami w domu, jest członkiem naszej rodziny. Nie wyobrażamy sobie by mogło być inaczej. Cieszymy się również mogąc obserwować córki w codziennych relacjach z psem.

linia